SAYIN VALİMİZ ERSİN YAZICI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
06 Ocak 2017
ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENDİĞİNİZİ UNUTMAYIN
Vali Ersin Yazıcı, kurum ziyaretleri kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek brifing aldı.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Yazıcı, kuruma ait laboratuvar ve sosyal tesislerde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında kurum müdürümüz Abdullah Yenigün ve idarecilerden bilgi aldı.
VALİ YAZICI'YA SUNUM YAPILDI
Burada düzenlenen toplantıda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzün çalışmaları olan Çevresel etki değerlendirilmesi,  çevre izni, çevre denetimleri, imar ve kıyı mevzuatı, kentsel dönüşüm, ilimizdeki kamuya ait yatırım projeleri, yapı malzemeleri ve yapı denetimleri konularında ayrıntılı bilgi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Abdullah Yenigün tarafından verilerek, bir sunum gerçekleştirildi.
Tek tek şube müdürleri ile de konuşan Vali Yazıcı, şube müdürlerinden de sorumluluk alanları ile ilgili olarak bilgi aldı.
YOĞUN BİR İŞ TEMPOSU
Brifingin ardından bir değerlendirme yapan Vali Yazıcı, Müdürlüğün yoğun olarak çalıştığını, insan ve çevre sağlığı bakımından hayati önemde görevler yaptığını ifade ederek tüm personele özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür edip başarılar diledi.
DİKKATLİ OLMAMIZ GEREKİYOR
İmar konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğini belirten Vali Yazıcı, "Balıkesir deprem bölgesinde bulunuyor, bu nedenle özel, kamu ayrımı yapılmadan binalarda kullanılan malzemelere çok dikkat etmemiz gerekiyor." dedi.
GÖREVİNİZİ ETKİN BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRİN
Vali Yazıcı, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğümüzün kendi görev alanına giren konularda da denetim görevini etkin şekilde yerine getirmesi gerektiğini belirtti.